Laipni lūgti KABRIOLETĀ

Šodien es vēlos dalīties ar šo fantastisko iespēju. Jūs esat aicināti rast mierinājumu, radīt mūžīgas atmiņas un piedzīvot saikni ar dabu, kurai nav robežu. Esiet sveicināti manā īstenotajā sapnī, svētnīcā, kur harmonijā apvienojas dzīves svētki un dabas brīnumi!

Pievienojieties man, lai aptvertu mieru un prieku, ko piedāvā šī telpa, jo mēs radām atmiņas, kas zied tikpat skaisti kā dabas dāvātie augļi!
- Antra Batraka

Ko svinēt?

Aicinām svinēt dzimšanas dienas, kāzas, kristības, vecmeitu un vecpuišu ballītes vai vienkārši svinēt ar  draugiem un paziņām. Var arī pasniegt kursus, lekcijas, veidot fotosesijas (vecmeitu, Ziemassvētku, kāzu utt.), uzņemt klientus, veikt pārrunas, sanāksmes, saliedējošos pasākumus, meistarklases. 

Telpas, teritorija

Kabriolets atrodas konceptuālās dārzniecības Dārzs zem Saules teritorijā, pie ūdens.

Kabriolets ir 37,7m2 plašs, tādēļ iesakām iekštelpās uzņemt 16-18 cilvēkus, taču ir pieejama arī āra teritorija ar: grilu, ugunskura vietu, āra sēdvietām.

Kabrioletā pieejams ledusskapis, ūdens, labierīcības, trauki, dekorācijas, sēdvietas, salvetes, svečturi, galdauti, mūzikas iekārtas.

Darba dienās no 10-18 teritorijā atrodas kafejnīca Šķūnis.

Mums ir izveidota veiksmīga sadarbība ar Mārupes Pica, tādēļ, laicīgi saskaņojot un pasūtot, ir iespējams sagatavot ēdienu un uzkodas!

Iepriekš saskaņojot, varam rast arī jaunus risinājumus Jūsu pasākumam!

Cenas un laiki

Pirmās 5H = 150 EUR.

Katra nākamā stunda = 25 EUR

Pirmdiena līdz Svētdiena, 

10:00 – 23:00

rezervācijas pieņemam no 01.05.2024

Priekšapmaksa 100% apmērā, naudas atgriešana pēdējās 2 nedēļās nav iespējama.  Katrā rēķinā un līgumā ir papildus samaksa “Drošības nauda”, kas ir 100eur apmērā un tā tiek atgriezta 48h laikā pēc pasākuma beigām, ja līgums ir ievērots un vieta atstāta bez bojājumiem.

PIESAKI REZERVĀCIJU

Raksti whatsapp: +371 20318188

P.S. lai nodrošinātu, ka tiešām saņemam Jūsu pieteikumu, lūgums rakstīt nevis zvanīt! Sazināsimies ar Jums pēc iespējas ātrāk darba dienu laikā. 

(P./Pk. 10-18, S. 10-16, Sv – slēgts)

Antra stāsta

Dienā, kad apmainījāmies ar zvērestiem, mans vīrs man bija iecerējis dāvanu – kabrioletu. Automašīnu kā lutināšanas simbolu. Tomēr mana sirds sapņoja par ko citu. Būdama dārzniece, es ilgojos pēc oranžērijas, vietas, kur dabas valdzinājums man būtu pieejams neatkarīgi no lietus vai saules košuma, kur es varētu iegremdēties zaļajos augu apskāvienos pat tad, kad ārā laiks nav tik labvēlīgs. 

Un tā radās ideja par manu svētnīcu – oranžēriju, kuras nosaukums kļuva par Kabrioletu. Relaksācijas oāze, kurā es varu paslēpties ikreiz, kad pasaule ārpusē kļūst skarba un nepielūdzama. Vieta, kur es varu svinēt dzīves vērtīgos mirkļus, ko ieskauj dinamiskas nokrāsas un nomierinošas dabas smaržas.